کنسرت همایون شجریان و انوشیروان روحانی در استانبول | پاییز 1403

کنسرت همایون شجریان و انوشیروان روحانی در استانبول | پاییز 1403

خرید بلیت کنسرت همایون شجریان و انوشیروان روحانی در استانبول | تاریخ 19 آبان 1403

خرید بلیت کنسرت همایون شجریان و انوشیروان روحانی

به دنبال خرید بلیت کنسرت همایون شجریان و انوشیروان روحانی هستید؟ کنسرت هیجان‌انگیز و بی‌نظیر همایون شجریان و انوشیروان روحانی، خوانندگان افسانه‌ای موسیقی ایرانی، در راه است و شما می‌توانید به راحتی بلیت کنسرت آنها را از طریق سایت ما تهیه کنید.

بلیت‌های کنسرت همایون شجریان و انوشیروان روحانی با بهترین قیمت‌ها و تخفیف‌های ویژه در دسترس هستند. اگر می‌خواهید تجربه‌ای فوق‌العاده از اجرای زنده این هنرمندان معروف داشته باشید، همین حالا بلیت خود را خریداری کنید.

انواع بلیت‌های موجود

  • بلیت VIP کنسرت همایون شجریان و انوشیروان روحانی: برای تجربه‌ای متفاوت و نزدیک به هنرمندان.
  • بلیت پیش‌فروش کنسرت همایون شجریان و انوشیروان روحانی: با خرید بلیت‌های پیش‌فروش، از تخفیف‌های ویژه بهره‌مند شوید.
  • بلیت ارزان همایون شجریان و انوشیروان روحانی: برای طرفداران عزیز که به دنبال گزینه‌های اقتصادی هستند.

راهنمای خرید بلیت کنسرت همایون شجریان و انوشیروان روحانی

فرایند خرید بلیت آنلاین همایون شجریان و انوشیروان روحانی بسیار ساده است. کافیست به وبسایت BILITIK مراجعه کرده و با چند کلیک بلیت مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. همچنین می‌توانید نظرات و بررسی‌های دیگر کاربران درباره کنسرت همایون شجریان و انوشیروان روحانی را مطالعه کنید تا با اطمینان بیشتری بلیت خود را تهیه کنید.

زمان و مکان کنسرت

این کنسرت در تاریخ 19 آبان 1403 (9 نوامبر 2024) و در سالن Ülker Arena استانبول برگزار خواهد شد. مطمئن شوید که بلیت خود را زودتر تهیه کنید تا جای خود را در این رویداد بزرگ از دست ندهید.

تجربه کنسرت همایون شجریان و انوشیروان روحانی

کنسرت همایون شجریان و انوشیروان روحانی تجربه‌ای فراموش‌نشدنی است که شما نباید از دست بدهید. با حضور در این کنسرت، از اجرای زنده و موسیقی بی‌نظیر این هنرمندان لذت ببرید.

نحوه خرید بلیت کنسرت همایون شجریان و انوشیروان روحانی

نحوه خرید بلیت کنسرت همایون شجریان و انوشیروان روحانی بسیار آسان است. به سادگی به وبسایت BILITIK مراجعه کنید و بلیت خود را آنلاین خریداری کنید. همچنین می‌توانید از طریق پنل ثبت سفارش در سمت چپ تصویر یا واتساپ برای خرید اقدام کنید. ما بهترین قیمت‌ها و تخفیف‌های ویژه را برای شما فراهم کرده‌ایم.

مکان رویداد

ثبت نام در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات ویژه عضو بشو

نگران نباش اطلاعاتت پیش ما امنه.